Zľavy pre nevesty Svadobný salón Valery

Aktuálne akcie Salónu Valery

Svadobná vesta pre ženícha na požičanie s 50% zľavou vrátane kravaty alebo focalé

Milé nevesty, pri požičaní alebo predaji svadobných šiat v cene do 549 EUR má Váš ženích zľavu –50% na požičanie svadobnej vesty vrátane kravaty alebo focalé, t.j. cena pre Vás je len 20 EUR. Túto výhodu nie je možné vyžadovať vo forme zľavy z požičovného svadobných šiat ani ju nahradniť iným spôsobom.

Všetky svadobné doplnky má nevesta Valery v cene požičovného

Milé budúce nevesty, pri požičaní svadobných šiat v Svadobnom salón Valery máte v cene požičovného všetky svadobné doplnky: závoj, bolerká a kabátiky, bižutériu, ozdoby do vlasov, fascinátory, korunky a čelenky, ozdobu na auto, ŠPZ Mladomaželia, dáždnik na fotenie, svadobné vankúšiky na obrúčky, podbradníky, kabelky a pompadúrky. Naše nevesty si kúpia len spodné prádlo a svadobné topánky.

Každý svadobný hosť má zľavu 20 EUR na predaj aj požičanie šiat, kostýmov a oblekov

Milé nevesty Valery, aj vaši svadobní hostia môžu profitovať z vášho výberu svadobných šiat v Svadobnom salóne Valery. Každý z nich dostane 20EUR zľavu na predaj aj požičanie spoločenských šiat, dámskych kostýmov a pánskych oblekov a smokingov. Táto zľava sa poskytuje odvolávajúc sa na vašu zmluvu o prenájme svadobných šiat.

© 2018 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.  Webstránka od