Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/c/8ce82100-b8fa-4687-ac36-f9965fe841ae/salonvalery.sk/web/engine/wp-content/themes/salonvalery/functions.php on line 62
Luxusné spoločenské šaty Valery vo svete | Svadobný salón Valery

Luxusné spoločenské šaty Valery vo svete

spať
0

Francúzske spoločenské šaty vo Valery aj vo svete

 

Milena Sharkova, Galena Dimova a Antonia Anakievska – víťazky titul Miss Bulharsko boli účastníčkami Rose Fashion v BALKANICA SVADOBNÉ EXPO. Čerstvé držiteľky titulu Miss Bulharsko predstavili parížsku módu najvyššej triedy a pritiahli tak pozornosť všetkých návštevníkov svadobného veľtrhu. Návštevníci aj ostatní vystavovatelia boli očarení francúzskou módnou značkou, ktorú nájdete aj v Svadobnom salóne Valery. Svadobný salón Valery vám ponúka túto luxusnú značku úspešne už niekoľko rokov. Sme veľmi radi, že aj na Slovensku si môžu dámy požičať, resp. zakúpiť tieto očarujúco nádherné spoločenské šaty.

Do spoločenských šiat, ktoré nájdete aj v Svadobnom salóne Valery boli obliekané aj súťažiace v Miss Francúzsko. Rovnaké šaty ako Galena Dimova mala na sebe aj víťazka Miss Francúzsko 2013. Tieto šaty sú ideálne spoločenské šaty pre korunováciu miss. Sú osadené drahými kameňmi a perím. Absolútny módny hit tejto sezóny sú šaty v širokej škále odtieňov zlata, šampanského a popolavej  ruže.

© 2022 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.