Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/c/8ce82100-b8fa-4687-ac36-f9965fe841ae/salonvalery.sk/web/engine/wp-content/themes/salonvalery/functions.php on line 62
Ako sa obliecť na druhú svadbu? | Svadobný salón Valery

Ako sa obliecť na druhú svadbu?

spať
0

Čoraz častejšie sa nám v svadobnom salóne objavujú nevesty, ktoré hľadajú svadobné šaty na svoju druhú svadbu.  A vždy riešia obvyklú ženskú dilemu: čo na seba?

Takže dovoľte, milé dámy, zopár rád a tipov od Svadobného salónu Valery:

Dnes sú móda a jej pravidlá benevolentnejšie ako kedysi a dokonca sa na rozdiel od minulosti hovorí, že nevesta môže byť za princeznú aj dvakrát, ale podľa nás by druhá svadba by nemala kopírovať tú prvú.

Buďte iné! Vyberte si iné šaty ako prvýkrát, nebojte sa prejaviť svoju osobnosť. Veď predsa ste múdrejšie, skúsenejšie ako prvýkrát.

Môžte si zvoliť svadobné šaty, ale nemusia byť biele. Práve naopak. Vhodnejšia je krémová farba, púdrové odtiene, staroružová a pod. Môžete si obliecť aj luxusnejšie spoločenské šaty, prípadne koktejlové šaty, dámy v lepších rokoch dokonca nadčasový kostým alebo kostýmové šaty, ktoré využijete aj na iné spoločenské akcie. To isté platí aj pri výbere topánok. Kúpte si také, ktoré si ešte obujete aj na ďalšie príležitosti.

Oceňujeme dámy, ktoré si zvolia ako doplnok napr. nádherný klobúk. Účes by ste mali zvoliť jednoduchší, striedmejší ako na prvej svadbe. Menej je v tomto prípade viac. A to platí aj pre svadobné líčenie a ostatné doplnky.

Urobte zo svojej druhej svadby opäť výnimočnú udalosť, kde sa ukážete ako vyzretá, múdra a krásna dáma.

V svadobnom salóne Valery máme pre vás bohatý výber šiat na druhú svadbu. Pár tipov nájdete v tejto našej fotogalérii.

A nezabudnite! Oblečieme aj vášho ženícha a svadobný sprievod.

© 2022 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.