Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/c/8ce82100-b8fa-4687-ac36-f9965fe841ae/salonvalery.sk/web/engine/wp-content/themes/salonvalery/functions.php on line 62
Šaty pre družičky svadobny salon valery

Šaty pre družičky

spať
0

Máte na svadbe viac družičiek? Aké šaty si družičky oblečú?

Už aj na Slovensku sa čoraz častejšie objavuje trend mať na svadbe viac ako jednu družičku.

Každá ruka je pri organizácii svadby dobrá a ak máte najlepších priateliek viacero, tak prečo by ste niektorú z nich mali vynechať?

Svadobný salón Valery vám pripravil pár tipov ako družičky obliecť. Obvykle si družičky obliekajú padavé, splývavé strihy šiat v pastelových farebných variantách napr. vo farbe ružovej, púdrovej ružovej, korálovej, svetlomodrej, jemnučko zelenkavej, fialkovej, citrónovo-žltej a pod. V poslednej dobe sú obľúbené aj tylové sukničky v pastelových farbách, ku ktorým si družičky oblečú vrchné diely podľa dohody s nevestou / napr.jemné blúzky, krajkové body a pod./

Dobré je vypočuť si aj názor družičiek a zohľadniť to, že nie každej pristane rovnaký strih šiat, preto môžu mať družičky napr. rovnakú farbu šiat a materiál šiat ale rôzne strihy. Vaše družičky vám za toto určite budú vďačné.

Šaty pre družičky by mali ladiť k neveste, jej kytici a celkovej výzdobe. Vhodné je použiť skôr menej farieb, prípadne farby tón v tóne ako veľa rozdielnych odtieňov. Zladiť môžete družičky aj doplnkami podľa vašich preferencií.

V našej fotogalérii nájdete viacero spoločenských šiat, ktoré pre družičky odporúčame z ponuky Svadobného salónu Valery.

© 2022 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.