Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/c/8ce82100-b8fa-4687-ac36-f9965fe841ae/salonvalery.sk/web/engine/wp-content/themes/salonvalery/functions.php on line 62
Svadobný pár Švajda-Puškárová Svadobný salón Valery

Svadobný pár Švajda-Puškárová

spať
0

Milí naši priatelia,

dnes si dovoľujeme vyjadriť svoj názor na svadobné oblečenie známej slovenskej moderátorskej dvojice Patrik Švajda a Zlatica Puškárová.

Podľa našej bulvárnej tlače sa dvojica údajne radila so stylistami ako sa obliecť čo najlepšie. Nedočítali sme sa síce s ktorými, ale podľa nášho skromného názoru to mohlo dopadnúť celé aj oveľa lepšie.

Nevesta mala na sebe biele svadobné šaty, ktoré by sme k jej typu pleti a k veku rozhodne neodporúčali. Biele svadobné šaty jej pridali na bledosti a pleť získala až zelenastý nádych. Navyše máloktoré krajkové šaty vyzerajú v bielej farbe dobre. A zrovna tieto Zlaticine veru nie. Krajka pôsobí lacno, pripomína záclonu trochu vyššej kvality. Najznámejšie svadobné firmy dokonca ani nešijú svadobné šaty v biele krajke, len v odtieni biela natural, ktorý na fotke od bielej ani nerozoznáte, ale v skutočnosti je to veľký rozdiel. A pre typy ako je Zlatica by sme rozhodne odporúčali odtieň biela natural / pozor, nie je to krémová, je to niečo medzi bielou a krémovou /.

Rovnako sa nám nepáči ukončenie svadobných šiat, chýba krajkový lem, šaty pôsobia ako podhnuté, nedokončené….nerozumieme tomu. Krajková sukňa sa má končiť krajkovým lemom a nie rovným odstrihnutým spodom sukne. Závoj nevestu úplne zakrýva, rozhodne by sme odporúčali iný typ závoja.

Zlatici sme vybrali šaty podľa nášho výberu…napríklad krajkové s kaskádovou sukňou a ružovou stuhou v páse. Ak by trvala na veľkej sukni, tak model na druhej fotke, s veľkou krajkovou sukňou.

 

A Patrik? Doslova zaskočení sme zostali v prvom rade topánkami. Čierne topánky k takémuto modrému obleku kričia na meter! Farba obleku je momentálne veľmi IN, ale to neznamená, že ju musí nosiť každý muž a každý ženích. Takáto výrazná modrá sa hodí skôr mužom s tmavými vlasmi…posúďte sami foto v prílohe. Na našej fotke sa nám páči aj doladená svetlučko modrá vesta.

Patrikovi  by sme vybrali iný odtieň modrej, alebo úplne inú farbu obleku napríklad strieborno-sivý alebo tmavohnedý, ktorý vidíte na fotkách v prílohe.

Viac detailov nemôžme posúdiť , nakoľko fotky na internete neboli dostatočné na to, aby sme videli detaily šiat a obleku.

Všetky fotky svadobných šiat a oblekov sú zo sortimentu Svadobného Salónu Valery na rok 2015 a pripravovaných kolekcií na rok 2016.

Obom moderátom želáme veľa šťastia v živote a Vám ostatným krásny deň a keď to na Vás „príde“, budete sa chcieť ženiť, vydávať alebo „plesovať“, prídite k nám.

Nechajte si poradiť u odborníkov.

 

Použité foto Zdroj: www.novycas.sk

https://www.google.sk/search?q=puskarova+svajda+svadba&rlz=1C1LENN_enSK497SK518&espv=2&biw=1029&bih=618&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIsbu7nbvTyAIVBYFyCh1cag_4&dpr=1#imgrc=SIasxB_peT6DlM%3A

© 2022 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.