Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/c/8ce82100-b8fa-4687-ac36-f9965fe841ae/salonvalery.sk/web/engine/wp-content/themes/salonvalery/functions.php on line 62
šnurovačka vs. gombíčky Svadobný salón Valery

Večný „súboj“ šnurovačka vs. gombičky ???

spať
0

V svadobnom salón Valery sa  stretávame denne u budúcich neviest s nasledovnou dilemou :

mám si vybrať svadobné šaty so šnurovačkou alebo s gombičkami na chrbte?

Preto dovoľte krátke porovnanie:

Šnurovačka

Jedným z hlavných prínosov šnurovačky na chrbte je, že umožňuje flexibilitu, prispôsobí sa vašej postave. Je ideálna aj vtedy, ak vaša hmotnosť veľmi kolíše v krátkom čase / niektoré nevesty dokážu za 1-2 dni pred svadbou zo stresu schudnúť aj viac kilogramov/ alebo si plánujete svadobné šaty kúpiť pár mesiacov vopred a chudnúť do nich. Alebo naopak, priberať / ak sa jedná o tehotné nevesty /. Vybrať si v tomto prípade svadobné šaty so šnurovačkou je skvelý spôsob, ako ušetriť čas a peniaze a riziko s následnými krajčírskymi úpravami svadobných šiat. Riziko pri úpravách je takmer vždy, nakoľko korzety u svadobných šiat sú často vyšívané korálkami, krajkou a inými ozdobami.  Zužované švíky môžu v prípade neprofesionálnej práce krajčírky omínať, odierať pokožku a čo je najhoršie, byť viditeľné.

Ak uprednostňujete priliehavý vrchný diel šiat, ale zároveň aj pohodlie, je šnurovačka tá správna voľba pre vás.

Šnurovačky na chrbte sa používajú často aj pri plesových spoločenských šatách, najmä korzetových a princezničkovského strihu.

Pri šnurovaní šnurovačky sa trošku potrápite, chce to cvik, ale je to vždy pre nevestu a toho, kto ju oblieka milý rituál, na ktorý nevesty často spomínajú a pri šnurovaní šnurovačky vzniká mnoho pekných svadobných fotografií.

 

Gombičky na chrbte

Gombičky na chrbte sú skvelé, ak hľadáte skutočný romantický retro vzhľad. Používajú sa v poslednej dobe viac ako šnurovačky, najmä na celokrajkových svadobných šatách, jemných strihoch, tielkových svadobných šatách, svadobných šatách s holým príp. čiastočne odhaleným chrbtom.

Vaši svadobní hostia budú vidieť po väčšinu svadboné obradu vaše svadobné šaty odzadu, tak sa im naskytne niečo krásneho na pohľad. Nádherne vyzerá najmä dlhý rad malých gombičiek na zadnej strane svadobných šiat.

Ak plánujete doplniť svadobné šaty bolerkom, je ideálne, ak si vyberiete svadobné šaty s gombičkami. Tieto všeobecne lepšie vyzerajú s rôznymi typmi boleriek.

 

Zanechajte nám komentár a dajte nám vedieť, čo by ste si vybrali vy?

 

 

© 2022 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.