Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/c/8ce82100-b8fa-4687-ac36-f9965fe841ae/salonvalery.sk/web/engine/wp-content/themes/salonvalery/functions.php on line 62
Svadobný salón Valery na svadobnom veľtrhu Interbride

Svadobný salón Valery na svadobnom veľtrhu Interbride Dusseldorf

spať
0

Milé naše zákazníčky a zákazníci,

Svadobný salón Valery sa snaží pre vás ponúkať vždy to najlepšie a najnovšie čo v svadobnej a spoločenskej móde môžete nájsť. Preto sme nemohli chýbať na jednom z najväčších európskych veľtrhov svadobnej a spoločenskej módy Interbride 2014 v nemeckom Dusseldorfe. Vyberali sme pre vás kolekcie na rok 2015 a vyberať bolo skutočne z čoho.

Na výstavisku sa stretlo  viac ako 100 vystavovateľov svadobnej a dámskej aj pánskej spoločenskej módy a doplnkov a aj 3 dni sa nám zdali na výber málo. Jeden stánok krajší ako druhý, jedny šaty originálnejšie ako tie u susedov. My sme navštívili naše tradičné značky Sincerity, Ian Stuart, Masterhand, Sonja Peňa a iné. Vybrali sme pre vás ale aj nové značky. Ktoré to sú? Nechajte sa prekvapiť. Kolekcie budú postupne od januára 2015 prichádzať k nám do salónu.

Veríme, že opäť prinesieme na slovenský trh niečo nové, čo nikto iný nebude mať, aby ste mohli byť originálnejšie a najkrajšie nevesty, ženíchovia, svadobné mamy, svadobní hostia, maturanti atd.

Pár foto z veľtrhu prikladáme.

© 2022 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.