Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/c/8ce82100-b8fa-4687-ac36-f9965fe841ae/salonvalery.sk/web/engine/wp-content/themes/salonvalery/functions.php on line 62
Svadobný salon Valery

Svadobný salón Valery na svadobnom veľtrhu v Bratislave

spať
0

Milé naše zákazníčky,

Svadobný salon Valery nemôže chýbať na tomto najvýznamnejšom podujatí svadobnej mody na Slovensku. Tento rok sme sa prezentovali v našom najväčšom stánku spoločne s kvetinovým štúdiom Flover, ktoré nám nádherne doplnilo našu prezentáciu. Záujem o naše svadobné šaty bol veľký a čo nás teší najviac je, že ani svadobné obleky nezaostávali. Páni majú čím dalej tým lepší vkus a slovenské nevesty pochopili, že sa musia zladiť aj so ženíchom tak, aby vyzerali ako dokonalý svadobný pár.

Dakujeme všetkým nevestám, ktoré k nám prídu aj z Bratislavy a iných miest. A chceme podporiť ostatné, ktorý sa zdá Banská Bystrica daleko:  nie, nie je to tak, po diaľnici ste u nás za 1,5 max. 2 hodiny a výber stojí za to. Náklady na cestu sa vám určite vrátia v podobe ušetreného nákladu na oblek ak využijete našu akciu „Oblečte sa dvaja za 550 EUR „.

Nezabudnite ani na svoje svadobné mamy. Nemohli sme sprezentovať v Bratislave všetko, ale máme bohatý výber. Nádherná je najmä nová kolekcia španielskej značky Sonja Pena, Mata Hari 2015. Nájdete ju v kolekcii krátke šaty a kostýmy. Tieto spoločenské šaty uspokoja aj najnáročnejšiu klientelu. Predávajú sa v celom svete, tak veríme, že aj slovenské svadobné mamy budú spokojné.

© 2022 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.