Warning: A non-numeric value encountered in /data/8/c/8ce82100-b8fa-4687-ac36-f9965fe841ae/salonvalery.sk/web/engine/wp-content/themes/salonvalery/functions.php on line 62
Valery na svadobnom veľtrhu v Miláne

Valery svadobný salón na svadobnom veľtrhu v Miláne

spať
0

Valery svadobný salón bol v máji 2014 pre vás milí naši zákazníci, vyberať sortiment pre rok 2015 aj v Miláne, jednom zo svetových centier módy. Taliani sú povestní svojím vyberaným vkusom a módni návrhári a značky sa tu skutočne prezentujú originálnymi kúskami. Nájdete tu obchodníkov z celého sveta. „Si Sposa“ Milano je veľtrh určený len pre profesionálov, t.j. len pre svadobné salóny. Pre nevesty príde čas výberu až vtedy, keď vybrané kolekcie dorazia do svadobných salónov t.j. niekedy začiatkom budúceho roka.

Nám sa podarilo vybrať pre vás novú značku svadobných šiat Nicole a veríme, že sa nám podarí zožať s týmito svadobnými šatami úspech. Sú skutočne nádherné a hlavne, odlišné od toho, čo sme našim nevestám ponúkali doteraz. Už dlhší čas sme hľadali niečo, čo by nás oslovilo, niečo, čo by sa vám páčilo a zaplnilo „dieru“ na trhu.  Veríme, že sme vybrali to najlepšie pre vás a naše nevesty budú veľmi spokojné.

Naša účasť v Miláne, na jednom z najväčších európskych veľtrhov svadobnej a spoločenskej módy dokazuje, že vám ponúkame len originálne a vždy aktuálne modely.

Z veľtrhu prikladáme pár fotografií.

© 2022 Svadobný Salón Valery. Všetky práva vyhradené.